Hotel Europa

Business

Dzień Dobry
Przedstawiamy materiał realizowany wspólnie na potrzeby nasze oraz Hotel Europa Starachowice. Bardzo dziękujemy właścicielom, menadżerowi p. Magdalena Tarnopolska, ekipie hotelu za świetną współpracę, zaufanie i pomoc przy projekcie. Dziękujemy bardzo również modelom Klaudia Żogała i Tomasz Wiącek za profesjonalizm podczas pracy jak również dzieciaczkom Ani i Bartkowi, firmie Foto Novak i wszystkim zaangażowanym osobom w projekcie. Polecamy Hotel Europa Starachowice **** jako miejsce wypoczynku, rekreacji, rozrywki etc… oraz jako bazę wypadową do zwiedzania tego pięknego regionu jakim są Góry świętokrzyskie. Miłego odbioru. Włączcie HD.

Prezentujemy Państwu materiały promocyjne i reklamowe stworzone pod kątem publikacji w internecie dla Hotelu Europa **** w Starachowicach. Przygotowanie filmów odbywało się w ścisłej współpracy z kontrahentem. Możecie Państwo zobaczyć  tu krótkie 15 sekundowe materiały reklamowe  stworzone z myślą o np. w serwisie YouTube, Facebook oraz dłuższe filmy promocyjne, które wyświetlać można także np. na terenie własnego obiektu lub wykorzystać je do promocji swojego biznesu poprzez domy mediowe, targi branżowe etc. Filmy zostały przygotowane na kamerach Canon C100 Mark 2 w standardzie High Definition

 15 lat Hotelu Europa – Relacja z obchodów rocznicy powstania

 

30 sekundowa reklama video na potrzeby publikacji w sieci.

30 sekundowy film na potrzeby reklamy w sieci internet zawierający flagowe elementy biznesowe Hotelu Europa ****. Najczęściej produkt taki jest wyświetlany na serwisach Youtube przed filmem głównym lub jako produkt reklamowy w serwisie Facebook oraz wszelkich stronach internetowych gdzie wykorzystuje się technologie reklamowe Google.

 

Hotel Europa – film reklamowo – informacyjny

Film który można obejrzeć poniżej został stworzony z myślą o publikacji w wewnętrznej telewizji hotelowej. Celem produktu było wyeksponowanie wybranych atrakcji hotelu i poinformowanie klientów o możliwościach aktywnego wypoczynku.

 

Tematyczny Sylwester w Hotelu Europa

Film promocyjno – reklamowy stworzony z myślą o klientach, którzy myślą o połączeniu wypoczynku z dobrą zabawą. Materiał wyświetlany zarówno w serwisach internetowych oraz wewnętrznej telewizji hotelowej.

 

Hotel Europa***** – informacyjna prezentacja foto.

Nasza firma wykonuje również wszelkie prezentacje  używając do tego celu zaawansowanych systemów firmy Adobe takich jak np. After Effects. Wykonujemy prezentacje, animacje logotypów, infografiki i inne produkty powiązane. Poniżej przedstawiamy prezentacje ze zdjęć dostarczonych przez Hotel.